У центрі міста розпочато роботи з благоустрою прибережної зони [ФОТО]
На річці Золотоношці комунальники сьогодні, як і декларувалось протягом жовтня, почали працювати над прибережною зоною. Нині фахівці активно взялися за ділянку між мостами на вулицях Шевченка та Благовіщенській.
Наразі відбувається перший етап: спецтехніка та працівники комунальної сфери розрівнюють земельні насипи, що утворились після розчищення русла минулого року. В подальших планах – облагородження зеленої території.… Читати більше
