Комунальники та жителі міста готують Золотоношу до Великодніх свят [ФОТО]
Цьогорічна весна прийшла до Золотоноші, можна сказати, за розкладом. У березні зима ще показувала свій норов, але так, для годиться, треба ж наостанок покерувати. Вже у квітні весняна погода порадувала швидким теплом і ясним сонцем настільки, що, здавалося, учора ще подекуди лежав сніг, а сьогодні вже тюльпани зацвіли і забіліли молочним цвітом абрикоси. Народ скучив за городньо-садовими роботами і дружно взявся хазяйнувати – досить дивитися серіали!
Велике золотоніське господарство порають гуртом усі комунальні служби міста: хто дороги ремонтує, хто сміття … Читати більше
