Новини за категорією: ЖКГ

На Благовіщенській завтра тимчасово перекриють рух

Ділянка вулиці Благовіщенської від заводу імені Лепсе до другого провулку Горького від ранку буде обмеженою для проїзду.

Комунальники повідомляють, що там завтра буде проводитись планове оновлення зелених насаджень та прибирання зайвої рослинності. Роботи заплановані не лише для покращення естетичного вигляду, але й з практичних інтересів – після очищення для перехожих нарешті відкриється тротуар, яким користуватись нині доволі складно.

Час початку робіт – 9:00. Закінчити мають надію по обіді. Саму дорогу перекриватимуть в моменти спилювання крупних гілок.… Читати більше

Вулицю Горького майже повністю заасфальтували

Крайня артерія міста, котра відділяє собою Золотоношу від Новодмитрівки, віднедавна вперше на своєму віку побачила асфальтне покриття. Відтепер вулиця Горького красується новеньким вбранням, а водії вже починають освоювати новий кофмортний шлях.

Згідно плану реконструкції міських доріг, оприлюдненого ще навесні, днями ремонтники завершили роботи і на цій околиці. Щоправда, заасфальтована вулиця таки не повністю (залишився більш менш пристойний шматок ґрунтового покриття перед вулицею Шевченка довжиною 300 метрів), та решту обіцяють доробити вже наступного року. Коштів сюди витрачено немало, адже ремонтувалася проїзна… Читати більше

Комунальники та жителі п’ятиповерхівки на Комунарівській приведуть до ладу “свайне поле”

Учора за ініціативи жителів будинку номер 1, що на вулиці Комунарівська, у вечірній час відбулась зустріч з комунальниками та керівництвом міста. Нагальних питань, що обговорювалися, були декілька. Найголовніше – багатостраждальне так зване “свайне поле”.

Ділянка з недобудовою навпроти комплексу “Анубіс” майорить інженерними конструкціями вже понад десять років. Власник давно зник, а підконтрольна йому територія за цей перетворилася не лише на непрохідні хащі, проте й, завдяки деяким жителям міста, на великий смітник.… Читати більше

Відкриття очисних споруд [ВІДЕО]

Учора зал засідань міської ради зібрав на нараду представників комісії з техногенно-екологічної безпеки, комунальників та директорів усіх виробничих підприємств. Причина вагома – нарешті завершився перший етап відомого золотоніського довгобуду.

На очисних спорудах, питання про реконструкцію яких бере початок ще від 2007 року, цього дня ввели у експлуатацію новеньку першу лінію. Розпочали роботу два біофільтри, третинні відстійники та біоставки. Якість води у річці Золотоношці, за умови правильного використання вказаних технічних новацій, має бути повністю задовільною.… Читати більше

На околицях міста запустили першу лінію нових очисних споруд [ФОТО]

Зал засідань міської ради сьогодні зібрав на нараду представників комісії з техногенно-екологічної безпеки, комунальників та директорів усіх виробничих підприємств. Причина вагома – нарешті завершився перший етап відомого золотоніського довгобуду.

На очисних спорудах, питання про реконструкцію яких бере початок ще від 2007 року, цього дня ввели у експлуатацію новеньку першу лінію. Розпочали роботу два біофільтри, третинні відстійники та біоставки. Якість води у річці Золотоношці, за умови правильного використання вказаних технічних новацій, має бути повністю задовільною.… Читати більше

Освітлення на вулиці Шевченка працюватиме у трьох режимах

Центральну вулицю на ділянці від Садового проїзду до Новодмитрівки обладнали новою системою регулювання освітлення. Комунальники презентували ряд нововведень одночасно і для економії ресурсів, і для зручності містян.

На сто відсотків головна артерія Золотоноші виднині буде освітлюватись, як і раніше, до 12 години ночі. В нічний же час, до третьої години, аби хоч трохи оптимізувати витрати, ліхтарі працюватимуть через один.

Окремий сюрприз для любителів нічних прогулянок. Лампи біля пішохідних переходів та важливих об’єктів відучора обладнані… Читати більше

Забудовники показали остаточний план центральної площі [ФОТО, ВІДЕО]

У центрі міста продовжуються активні роботи першого етапу реконструкції площі. Днями бригада працівників приступила до закладання крупної плитки. Цим покриттям і оздоблять більшість ділянки.

Працюють у швидкому темпі, навіть під час вихідних днів, адже задачу ніхто не відміняв – відкрити першу пішохідну зону на День Незалежності. Після святкування ж розпочнуться більш складніші комунікаційні роботи другого етапу. Про їхні терміни наразі невідомо.

Разом з тим представники забудовників поділились із нами робочим планом реконструкції, затвердженим у січні.… Читати більше

Комунальники пояснили причину появу смітників

Попри налагоджену роботу комунальників щодо вивезення твердих побу­тових відходів, вигляд золотоніських вулиць псують купи стихійного сміт­тя, які виростають обабіч доріг та біля сміттєвих баків.

Чим зарадити у цій ситуації і чому вона, власне,в иникає – з цим питанням журналісти тижневика “Златокрай” звернулись до начальника дільниці благоус­трою КП “Міський водоканал” Григорія Кочмара.

За його словами, комунальне підпри­ємство міста уклало до­говори із золотонісцями на вивезення твердих по­бутових відходів… Читати більше

Ями на центральних вулицях зникнуть протягом тижня [ФОТО]

Центральні частини вулиць Новоселівська та Шевченка знову стали епіцентром перешкод. Днями тут, наче гриби після дощу, на проїзній частині виникли великі ями, котрі створюють перешкоди учасникам дорожнього руху.

Проблемну ділянку біля ринку довелось навіть обгороджувати, позаяк пересування нею стало неможливим.

В управлінні ЖКГ обіцяють вирішити проблему за тиждень. Незабаром фахівці із “ЗолотоношаРемБуд” сюди завезуть матеріали для засипання, а потім заасфальтують згадані майданчики.… Читати більше

За декілька тижнів відкриється перша лінія очисних споруд

Золотоноша до кінця серпня продемонструє голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку старт технологічного процесу новозбудованих очисних споруд. Роботи з будівництва тривають і все спрямоване на те, щоб встигнути до визначеного часу. У зазначений термін перша лінія технологічного процесу має бути запущена. Тут розпочнуть роботу біофільтри з мікроорганізмами, які повинні очищати, тобто налагодиться технологічний ланцюжок.

Про це у коментарі Прочерку розповів заступник міського голови Олег Масло.

За словами посадовця, до кінця року мають запрацювати насосні станції, які забезпечуватимуть технологічний процес… Читати більше

На вулиці Незалежності обладнують багатостраждальний дворовий заїзд [ФОТО]

Як і декларувалось раніше, за кошт надходжень від реалізації підакцизних товарів днями розпочався ремонт дворової території біля будинку №37 на вулиці Незалежності.

Прилеглий до трьох п’ятиповерхових будинків майданчик, від жахливого стану якого роками потерпали потерпали місцеві жителі, відтепер матиме зовсім інший вигляд. Працівники підприємства “ЗолотоношаРемБуд” вже підготували проїзну частину та завезли сюди щебінь. Днями двір нарешті побачить свіжий асфальт. Сюди ж додали і нові бордюри для зручності та естетики.… Читати більше

Намагаємось не вимикати електроенергію більше, ніж на дві години, – Собко

Звичайно, краще б їх не було, тих відключень, – коментує ситуацію сільський голова Новодмитрівки Золотоніського району Михайло Назаренко. – Але й скаржитись, що вони так уже зіпсували нам життя, теж не можна. Наше село відключали тричі. Однак ненадовго, тому великих проблем люди поки що не відчули. Усі розуміють, у якому важкому енергетичному становищі опинилась держава. Тому готові потерпіти. Але ми б хотіли, щоб про відключення повідомляли заздалегідь, аби був час приготуватися. Наприклад, на території нашої сільради дві школи й … Читати більше

1 27 28 29 30