“Міськвиконком захищатиме інтереси жителів всіх багатоповерхівок”, – Олег Масло про нові договори з “Черкасигаз”
Нарада керівників комунальних служб, що зазвичай проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, цього тижня, як і попереднього, розпочалася з обговорення безвихідної ситуації, у якій опинилося приватне товариство “Янтарь”.
Його очільник Володимир Гончар повідомив про неврегульований державою механізм відшкодування пільг і субсидій, через що борг перед ПрАТ сягнув понад півмільйона гривень. Окрім цього, й без того критичне становище ускладнює управління газового господарства ПАТ “Черкасигаз”, яке змушує мешканців багатоквартирних будинків укладати додаткові договори.… Читати більше
