Новини за категорією: ЖКГ

Ілюмінація, чищення доріг, посипання тротуарів: нарада комунальників від 20 грудня.

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, що проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, відбулася у звичному робочому руслі. Керманичі відзвітували за проведену роботу, обговорили нагальні питання та узгодили графік роботи товариств і підприємств у святкові дні, – повідомляє тижневик “Златокрай” (№51 від 21.12.2017р.)

За словами директора КП “Міський водоканал” Сергія Кузнєцова, водоканалівці відновили вивезення гілля з мікрорайонів міста. Наразі комунальна техніка працює на вул. Новоселівська та суміжних – Терещенка, Тургенєва, Ковби, Котляревського, Ніколаєва. На черзі … Читати більше

Груднева негода, чищення доріг, заміна сміттєвих баків: нарада комунальників від 13 грудня

Силь­на зли­ва, що роз­по­ча­ла­ся в позаминулу не­ді­лю пообі­ді, пе­рей­шла у мок­рий сніг, який об­лі­пив де­ре­ва та лі­нії елек­тро­пе­ре­дач. Не­го­ду, що ви­ру­ва­ла Чер­ка­щи­ною, суп­ро­вод­жу­вав по­рив­час­тий ві­тер. Як по­ві­до­ми­ла прес-служ­ба уп­рав­лін­ня Дер­жав­ної служ­би Ук­ра­ї­ни з НС у Чер­кась­кій об­лас­ті, вран­ці 11 груд­ня внас­лі­док нес­при­ят­ли­вих по­год­них умов та спра­цю­ван­ня сис­тем за­хис­ту бу­ли від­клю­че­ні 1120 тран­сфор­ма­тор­них під­стан­цій, у 150 на­се­ле­них пун­ктах ре­гі­о­ну по­ру­ше­но елек­тро­пос­та­чан­ня. Ста­ном на ра­нок 12 груд­ня на Чер­ка­щи­ні без світ­ла ли­ши­ли­ся 19 на­се­ле­них пун­ктів. Че­рез за­ме­ти та оже­ле­ди­цю в ре­гі­о­ні 17 … Читати більше

Опалювальний сезон: чому Золотоноша не перетворилася на Смілу?

Ще сві­жі в пам­’я­ті спо­га­ди про те, як на­шу Зо­ло­то­но­шу на­зи­ва­ли Бо­ло­то­но­шею. А й справ­ді, пох­ва­ли­ти­ся у кін­ці 90-х бу­ло ні­чим. Віч­ні сміт­тєз­бо­ри­ща у по­сад­ках, на­віть у скве­рах і пар­ках, “ду­хан” у цен­трі міс­та, пе­ре­пов­не­ні сміт­тє­ві ба­ки на ву­ли­цях, лі­та­ю­чі куль­ки та фан­ти­ки оба­біч до­ріг. Хо­ча, зда­ва­ло­ся б, жа­лі­ти­ся на без­гос­по­дар­ність місь­ко­го ке­рів­ниц­тва то­ді бу­ло гріх, ад­же ви­ве­зен­ням сміт­тя зай­ма­ло­ся аж дві ор­га­ні­за­ції, до ре­чі, обид­ві при­ват­ні – “Вес­та” та “Лі­кург”. Ли­ше в пер­шій з них бу­ло по­над пів­то­ри сот­ні … Читати більше

Ялинка на площі, “холодне” асфальтування, вивезення сміття: нарада комунальників від 6 грудня

На тра­ди­цій­но­му зіб­ран­ні ке­рів­ни­ків ко­му­наль­них служб міс­та пер­ший зас­туп­ник місь­ко­го го­ло­ви Олег Мас­ло по­ін­фор­му­вав при­сут­ніх про на­ра­ду в об­лас­ній дер­жад­мі­ніс­тра­ції за учас­ті го­ло­ви ОДА Юрія Тка­чен­ка, у ро­бо­ті якої він брав участь. Се­ред пи­тань, що роз­гля­да­ли­ся, – вста­нов­лен­ня ва­го­вих ком­плек­сів для ба­га­то­тон­наж­них ав­то на Лі­во­бе­реж­жі Чер­ка­щи­ни. На­йі­мо­вір­ні­ше, во­ни бу­дуть роз­та­шо­ва­ні бі­ля КПП Зо­ло­то­но­ші, – повідомляє тижневик “Златокрай” (№49 від 7.12.2017 р.)

У міс­ті стар­ту­ва­ли “ялин­ко­ві ба­за­ри”. То­му пред­став­ни­ку УЖКГ го­ло­ву­ю­чий до­ру­чив здій­сню­ва­ти кон­троль за ор­га­ні­за­ці­єю тор­гів­лі но­во­річ­ни­ми де­рев­ця­ми. “Не­діль­ний” … Читати більше

Перший привіт зими, додаткові контейнери: нарада комунальників від 29 листопада [ФОТО]

На­ра­да ке­рів­ни­ків ко­му­наль­них служб міс­та, що тра­ди­цій­но про­хо­дить у ро­бо­чо­му рус­лі, минулої се­ре­ди ма­ла нап­ру­же­ний ха­рак­тер, і, не при­хо­ву­ю­чи емо­цій, по­са­дов­ці ви­слов­лю­ва­ли­ся на під­ви­ще­них то­нах, – повідомляє тижневик “Златокрай” у №48 від 30.11.2017р.

При­чи­ною став “рап­то­вий” при­хід зи­ми, яку че­ка­ли, го­ту­ва­ли­ся, але во­на, як зав­жди, зас­та­ла всіх зне­наць­ка. І як нас­лі­док – міс­то за­ли­ши­ло­ся без гро­мадсь­ко­го тран­спор­ту, який не зміг ви­ї­ха­ти з АТП че­рез оже­ле­ди­цю. Ке­ру­вав ро­бо­тою зіб­ран­ня пер­ший зас­туп­ник місь­ко­го го­ло­ви Олег Мас­ло.… Читати більше

Сміття, приписи, освітлення, підготовка техніки до зими: нарада комунальників від 22 листопада

У середу відбулася традиційна нарада керівників комунальних служб міста під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла. З-поміж інших проблем, що були вирішені на зібранні, чи не найбільше уваги приділялося питанню благоустрою міста, зокрема вивезенню сміття, повідомляє тижневик “Златокрай” у №47 від 23 листопада.

Як розповів директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов, протягом останніх двох днів з вул. Черкаська, 85 було вивезено 9 автомобілів побутових відходів, а з району МБЗ, за словами Володимира Гончара, «янтарівці» – 9 … Читати більше

Прибирання сміття, договори на вивезення, онлайн-звернення: нарада комунальників від 15 листопада

Знач­на час­ти­на ча­су на на­ра­ді ке­рів­ни­ків ко­му­наль­них служб міс­та бу­ла від­ве­де­на проб­ле­мі при­би­ран­ня гіл­ля з квар­та­лів та но­вим умо­вам пе­ре­ук­ла­дан­ня до­го­во­рів на ви­ве­зен­ня ТПВ. Пер­ший зас­туп­ник місь­ко­го го­ло­ви Олег Мас­ло, кот­рий заз­ви­чай ке­рує хо­дом зіб­ран­ня, за­у­ва­жив, що для ра­ці­о­наль­но­го ви­ко­рис­тан­ня тех­ні­ки і паль­но­го вар­то під­клю­ча­ти под­ріб­ню­вач гіл­ля.

На йо­го дум­ку прис­тав ди­рек­тор КП “Місь­кий во­до­ка­нал” Сер­гій Куз­нє­цов, який за­у­ва­жив, що у 7-ку­бо­ві кон­тей­не­ри лю­ди нак­ла­да­ють ма­ло не пов­ніс­тю по­ва­ле­ні де­ре­ва, як це бу­ло на вул. Ба­ха. А по­тім … Читати більше

Комунальники продовжили безкоштовне вивезення рослинних решток

Ще на початку жовтня «Міський водоканал» взявся за вивезення решток рослин із вулиць міста. Для зручності та ефективності цього року спеціально придбали портальний сміттєвоз та 10 великих 7-ми кубових контейнерів, які й були розставлені на кварталах, згідно з оприлюдненим графіком. Така акція мала б закінчитися 8 листопада, однак комунальники вирішили її продовжити і склали новий графік.… Читати більше

Освітлення переходів, вивезення гілля, відшкодування субсидій: нарада комунальників від 1 листопада

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста розпочалася з повідомлення головуючого, першого заступника міського голови Олега Масла, про те, що через годину відбудеться засідання комісії щодо ситуації з аварійними будівлями прокуратури (колишній гуртожиток технікуму ветмедицини) та військторгу. На зібрання запрошені власники приміщень. Прийдуть вони, чи ні – невідомо, але це стане першим кроком до того, щоб можна було звернутися до вищих владних інстанцій. Комісія має ухвалити рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на закупівлю щитів, якими будуть забиті вікна … Читати більше

Вивезення гілля, земельні роботи, вуличне освітлення: нарада комунальників від 25 жовтня

Осінній листопад додає роботи міському комунальному господарству, яке згідно з одним графіком вивозить тверді побутові відходи, з іншим, акційним, – рослинні рештки. Актуальним залишається і вивезення гілля після буревію. Саме з цієї проблеми і стартувала нарада керівників комунальних служб міста, роботу якої зазвичай курирує перший заступник міського голови Олег Масло.

На його думку, щоби прискорити вивезення обламаного гілля, варто знову залучати додаткову техніку підприємств, організацій та приватних підприємців. … Читати більше

Міськвиконком » Підсумки вересневих квартальних зустрічей

Осінь в Золотоноші традиційно розпочинається зустрічами владців із мешканцями кварталів. Ініціатор такого спілкування – міський голова Віталій Войцехівський. Присутні ж зазвичай на зустрічах представники усіх виконавчих структур міста: перший заступник міського голови Олег Масло, начальник УЖКГ Олександр Флоренко, керівник архітектурного відділу Ігор Вєснін, директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов, очільник ПРАТ «Янтар» Володимир Гончар, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю Мар’яна Ніщенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська, медики з … Читати більше

Задимленість у місті підсилюють торф’яники: нарада комунальників від 27 вересня [ФОТО]

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, яка зазвичай проходить під  очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, носила елементи підготовки до зимового періоду.

За словами директора КП “Міський водоканал” Сергія Кузнєцова, котельні, що працюють на твердопаливних котлах, повністю готові до опалювального періоду. Для старту є дрова, замовлені пелети. У комунального підприємства відсутня заборгованість за газопостачання.

Біля школи №6 на вул. Пушкіна, Богунського та біля СШІТ №2 на Миколаївській дорожники ПрАТ “Золотоношарембуд” облаштували штучні обмежувачі швидкості руху. Біля них … Читати більше

1 16 17 18 19 20 30