Комунальники та громадськість рятували рибу у Золотоношці від задухи [ФОТО]
Сьогодні у Золотоноші працівники УЖКГ, представники Правого Сектору та громадськість провели акцію на головній водній артерії міста. Мета – збагатити киснем річку Золотоношку задля порятунку риби, якою її поповнили у листопаді минулого року.
Тоді нову домівку надали двом тонам молодого товстолобика із Іркліївського рибгоспу. Все це – задля покращення стану річки у місці її найбільшого розливу. Це з часом допоможе боротися із замуленням води та зменшить кількість зайвої рослинності. Нині ж на сполох почали бити і самі працівники комунальних … Читати більше
