Новини за категорією: ЖКГ

Комунальники пояснили причини встановлення баків на центральній вулиці

До водіїв, пішоходів, а також містян, що переймаються дійсно важливою та стратегічною проблемою встановлення баків портального сміттєвозу, звернулися сьогодні на офіційному сайті місцеві управління ЖКГ та комунальне підприємство “Міський Водоканал”. Інформацію оприлюднили з метою детального пояснення причин появи контейнерів на центральній вулиці, а також задля уникнення будь-яких штучних скандалів.… Читати більше

Постачання газу в Золотоноші не припинятимуть

Подача блакитного палива до газорозподільних станцій “Золотоноша” та “Дмитрівка” припинятись не буде. Про це йдеться в офіційному листі Золотоніського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. Причина – дострокове завершення ремонтних робіт на магістралях “Уренгой-Пономари-Ужгород” і “Прогрес”. Повідомлення було оприлюднене сьогодні, чим неабияк змусило порадіти місцевих, котрі давно готувались до триденної відсутності газу.

Тим часом сусідня до газовиків структура – “Черкасиобленерго” – попередила сьогодні про ймовірні пориви ліній електропередач та пошкодження електричних опор. Така загроза існує через погіршення погодних умов, сильний вітер, … Читати більше

Золотонісці на громадських зборах обговорили асфальтування колектора [ФОТО]

Після чималої кількості звернень від жителів міста та активістів громадських організацій, сьогодні в будинку культури були проведені збори громадян. Тема дійсно нагальна – дорога на аварійній ділянці на вулиці Шевченка, де проводяться роботи на колекторі. За повідомленням прес-центру міської ради, рішення про такий відкритий діалог було ухвалене вчора, після чергового звернення ініціативної групи містян. Як розповів міський голова Віталій Войцехівський, звернулися до влади місцеві спілки чорнобильців та воїнів-інтернаціоналстів, Комітет сприяння обороні України. Також раніше провели безліч розмов із … Читати більше

Дороги, пішохідні переходи, боротьба з хащами: нарада комунальників 2 травня [ФОТО]

На традиційній щотижневій нараді керівників комунальних служб міста голова правління ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимир Клімов зазначив, що наразі працівники товариства проводять підготовчі роботи до поточного ремонту Благовіщенської. Від учора її почали асфальтувати разом з вулицею 23 Вересня. У центрі міста, біля ветеринарного коледжу, площі Героїв Майдану та в інших місцях вчора фарбували пішохідні переходи – зебри.

Про це розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”.  … Читати більше

Через черговий акт вандалізму золотонісців знову закликають не псувати вулиці свого міста

Минулої суботи, вже вдруге за останній місяць посадовці міської ради масово вийшли на прибирання вулиць Золотоноші. Нещодавно разом працювали на Черкаській, цього разу протягом шести годин об’єктом наведення ладу став хутір Згар. Як розповів прес-центру виконкому начальник УЖКГ Олександр Флоренко, акцію присвятили Дню Землі, який світ відзначи 22 квітня. За словами посадовця, власним прикладом його колеги закликали містян до порядку та до спільних екологічних акцій.… Читати більше

Як минають весняні будні “Міського Водоканалу” [РЕПОРТАЖ]

Після сходження снігу на вулицях міста дедалі частіше можна побачити працівників КП “Міський водоканал”. Вони постачають воду в оселі містян, підтримують благоустрій вулиць, садять квіти, вивозять побутові відходи та рослинні рештки. Цей список можна продовжувати. Як проходить робочий день водоканалівців, розповідає прес-центру Золотоніської міської ради директор комунального підприємства Сергій Кузнєцов. З такої нагоди він запропонував провести декілька годин разом із працівниками КП.… Читати більше

Розпочато поточний ремонт п’яти золотоніських вулиць [ФОТО]

Золотоніські шляховики розпочали поточний ремонт доріг міста. За повідомленням управління житлово-комунального господарства, наразі роботи виконують на вулицях: Монастирській, Троїцькій, Катерини Полатайло, Івана Франка та Баха. Рух транспорту там частково обмежено. … Читати більше

Штрафи за спалювання решток, весняне прибирання вулиць: нарада комунальників 11 квітня

Сьогодні на традиційній нараді комунальники обговорили пропозицію Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підвищення штрафів за спалювання рослинних решток. Проект закону вже передано на погодження до Мін’юсту. Згідно з законопроектом, штрафи за самовільне спалювання рослинності або її залишків можуть становити від 3060 до 6120 грн (180-360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Водночас, якщо спалення відбуватиметься у межах території об’єктів природно-заповідного фонду, у зоні відчуження, розмір штрафів сягатиме понад 12 тисяч гривень, а для юридичних і посадових осіб – понад 20.… Читати більше

Золотоноша розпочала масову Великодню толоку [ФОТО]

На вулицях міста від сьогодні проводять активну підготовка до Великодніх свят, під час якої мешканці міста долучилися до анонсованих раніше днів благоустрою. Як повідомляють у міській раді, взяли участь в прибирання установи та організації, небайдужі містяни, посадовці, депутати та працівники міськвиконкому.

Швидко реагував і “Міський водоканал”. Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, вивозиться спецтехнікою. Акція продовжиться також завтра.… Читати більше

Потужний вітер спричинив перебої з електропостачанням міста

Вітер, котрий вирував протягом недільного дня, накоїв лиха у Золотоноші. Як повідомляє тижневик “Златокрай”, в районі Маслоробного комбінату з дахів будинків негода позривала шифер, а біля професійного ліцею понівечила дерева. На Благовіщенській від стихії похилилася зупинка. Деякі райони залишилися без світла, у містян вийшли з ладу електроприлади та побутова техніка.

За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, учора сталося пошкодження високовольтної лінії «Північна». Внаслідок цього без світла залишалися кілька населених пунктів Золотоніського району і частина Золотоноші.… Читати більше

Комунальники розповіли, як погодити роботи з утеплення фасадів [ІНФОГРАФІКА]

Управління житлово-комунального господарства вчора опублікувало детальний алгоритм дій для всіх, хто виявить бажання в законний спосіб утеплити свої помешкання в багатоповерхових будинках чи встановити технічні пристрої на фасадах. Інформацію оприлюднили в рамках нещодавно ухваленого відповідного рішення виконавчого комітету міської ради.

Згідно з роз’ясненнями фахівців, тенденція збільшення цін на енергоносії, а також низька енергоефективність застарілих будівель змушують власників квартир проводити утеплення свого помешкання так званим «точковим» принципом: лише в межах однієї або декількох квартир. А підбір кольорової гами взагалі іноді … Читати більше

Фасад на Шевченка 63, нова техніка, ремонт освітлення: нарада комунальників 21 березня

Сьогодні відбулась традиційна нарада комунальників під головуванням Олега Масла. Перше питання, яке обговорили посадовці – падіння облицювальної плитки на голову молодій мамі, мешканці Шевченка, 63. Хоча будинок знаходиться поза балансом міської ради, присутні вирішили діяти не лише по букві закону, а, в першу чергу, за мотивами людяності. Прийняли рішення тимчасово інсталювати на фасад цього будинку спеціальну будівельну сітку, яка стримуватиме процеси руйнування. Роботи проведуть за кошт міського бюджету, повідомляють у прес-центрі міської ради. … Читати більше

1 13 14 15 16 17 30