Прокуратура передасть закинуту п’ятиповерхівку у центрі міста на баланс Міноборони
У золотоніського гуртожитку з’явиться новий власник. Мова йде про 4-поверхову занедбану будівлю у самісінькому центрі Золотоноші. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.
Колись тут розміщувався гуртожиток ветеринарного коледжу. Нині ж вона, як більмо на оці, дошкуляє золотонісцям: тут часто тусуються місцеві безхатьки, алко- та наркозалежні, іноді слугує туалетом. І псує загальне враження про квітуче місто у гостей та транзитних пасажирів. Це спонукало колишніх власників – керівництво ветколеджу закласти вікна першого поверху та двері цеглою та шлакоблоками.… Читати більше
