У Золотоноші запрацювала інспекція з паркування [ФОТО]
30 травня службовці управління ЖКГ разом з правоохоронцями Золотоніського відділу поліції забезпечували рух транспорту проблемною ділянкою вулиці Новоселівська у Золотоноші: від Т-подібного перехрестя Шевченка-Новоселівська до роздоріжжя Новоселівська-Обухова. Проблема – стара, як світ: паркування автомобілів власниками магазинчиків, золотонісцями та гостями міста, у найзручніший для себе спосіб. Про це інформує видання Золотоноша.City.

За словами завідувача сектору з паркування Олександра Городинця, завдяки систематичним рейдам службовці досягли єдиного позитиву: підприємці перестали виставляти загороджувальні фішки біля торговельних закладів. Того дня було виявлено понад 1,5 … Читати більше


