Волонтери передали бірки для безпритульних собак, придбані за допомогою золотоніських дітей

Представники зоозахисної організації FOUR PAWS Ukraine днями повернулись до Золотоноші. Візит був короткостроковим, мета, як завжди, – благородна. Кординатор Олександра Лісчишина передала директору “Міського Водоканалу” Сергію Кузнєцову кліпси для безпритульних тварин, придбані за кошти золотоніських школярів.

Нещодавно волонтерка провела серію зустрічей із найменшими учнями гімназії та отримала від них несподівану фінансову допомогу. Дітлахи вирішили направити гроші, отримані від традиційного шкільного ярмарку, на допомогу в діяльності Центру стерилізації тварин, що працює віднедавна на околиці міста. Додавши необхідну суму, зоозахисники придбали партію спеціальних аплікаторів та бірок для собак, котрі вони отримують після стерилізації. Блакитна прикраса у вусі чотирилапого означає, що тварина простерилізована та вакцинована від сказу. Разом із подарунком Лісчишина не забула й передати для батьків гімназистів звіт про використання коштів.

Паралельно під час зустрічі у міській раді було й обговорено деталі багатовекторного проекту команди юних розробників ZOLOWIZARDS, яка незабаром презентуватиме свій екологічний проект та його  практичну реалізацію в нашому місті. Ідея не лише органічно продовжує минулорічну тему з переробки сміття, але й спрямована на підтримку друзів наших менших – чотирилапих мешканців планети. На розробку проекту, за словами дітей, їх надихнули дружні відносини з Олександрою Лісчишиною та підтримка Сергія Кузнєцова і ветеринарного лікаря Олександра Трояна.

В Золотоніській гімназії тим часом дякують волонтерці за дружбу, партнерство та фаховий підхід до виконання своєї справи.

чотири лапи