Нове обладнання, інші підходи: золотоніська сімейна медицина робить перші кроки
З 5 травня, як повідомлялося, розпочав роботу міський Центр первинної медико-санітарної допомоги. Установі підпорядковані три дільниці – у поліклініці ЦРЛ, колишніх амбулаторії РМЗ та дитсадку «Журавлик».
Перші дні прийому, за словами медиків, показали наочно: більшість людей з розумінням поставилася до реформування медицини у місті, підтримує її і намагається допомогти фахівцям налагодити процес лікування хворих.
Перша і друга амбулаторії (РМЗ та Центр соцдопомоги) працюють у дві зміни, а у поліклініці ЦРЛ лікарі «первинки» приймають хворих з 8 до 18 години … Читати більше
