Сімейна медицина Золотоноші відзначила своє п’ятиріччя
5 травня когорта сімейних лікарів, медсестер, водіїв, бухгалтерів, працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги відсвяткувала своє 5-річчя. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.
Хоча, як твердить тепер вже історична хронологія, ще 28 січня 2016 року депутати Золотоніської міської ради затвердили рішення про створення Центру та його статут. У лютому керівником міської первинки була призначена Віра Антонова, яка понад 3 місяці витратила на вирішення організаційних нюансів: реєстрацію новоствореного підприємства, розробку штатного розпису, формування трудового колективу, переведення працівників з іншої організації тощо.
… Читати більше



