На Золотоніщині лютує нова хвиля епідемії. Кожен третій пацієнт – дитина
Станом на 8 лютого 1038 золотонісців нездужають. Вони лікуються амбулаторно. Серед них 264 дітей. До інфекційного відділення Золотоніської багатопрофільної лікарні госпіталізований 61 пацієнт. Сімейні лікарі кажуть, що такого шаленого потоку хворих не було за весь період пандемії. Щодо симптомів, то нинішню епідемію можна з легкістю сплутати із звичайною застудою.
Про новий штам коронавірусної хвороби, його небезпеку та втішні прогнози − у розмові видання Золотоноша.City з директором КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександром Прокопчуком.

− Олександре Сергійовичу, що … Читати більше




