На заключний тур баскетбольного чемпіонату приїдуть “Черкаські мавпи” та “Golden Ladies”
Останні матчі та закриття чемпіонату Золотоноші з басктеболу, окрім традиційних урочистостей, матимуть ізюминку – до міста завітають представники “Черкаських мавп” та професійна група підтримки. Дівчата-черлідери з колективу “Golden Ladies”, які створюють яскравий антураж на матчах української Суперліги, цього разу підніматимуть настрій місцевим спортсменам.
Сам шостий тур першості розпочнеться в неділю об 11:00 у спортивному залі Золотоніської гімназії. Цього дня зустрінуться команди “Алюр”-“Меджик” та “Легіон”-“Кіндер”.… Читати більше
