Баскетбол: у Золотоноші стартував новий сезон
Баскетбольний чемпіонат міста за щорічною традицією розпочався у спортивному залі третьої школи. Нинішня першість, порівняно з минулим роком, стала більш масовою: титул виборюють шість команд, котрі грають між собою у два кола.
До вже відомих команд “Легіон”, “Кіндер” та “Алюр” нині додалися “KirillCo”, “Барс” та гості міста – драбівський колектив “Сталь”, котрий повернувся до Золотоноші після річної перерви.
Хоч турнірна диспозиція перед початком сезону зрозуміла, проте несподіванок під час дистанції буде вдосталь.… Читати більше
