Баскетбол: ЧДТУ-2 забезпечує собі місце у плей-офф [ФОТО]
На відкритому чемпіонаті Золотоноші 10 січня відбувся третій ігровий день, котрий значно змінив диспозицію у турнірній таблиці. Черкаський ЧДТУ-2, оговтавшись після провального старту, впевнено здобув дві перемоги над лідерами першості. Студентська команда, котра в перших двох матчах минулого тижня зіткнулася із катастрофічними кадровими проблемами (до Золотоноші клуб зміг привезти лише п’ятеро гравців), 10 січня показала нарешті свою повну силу. В запеклій боротьбі гості переграли “Легіон” та “Барс”, які свої дебютні ігри в сезоні розпочали з перемог.… Читати більше
