Перше коло завершене на мажорній ноті: Ретро – Спартак 2:2
Золотоніський “Спартак” та ватутінський “Ретро” останніми завершили перший етап обласного чемпіонату з футболу. Матч 4 туру, котрий мав відбутися ще 30 травня, був перенесений через участь господарів у фіналі Кубку Черкащини. Тому наздоганяли турнірну дистанцію команди під час резервної суботи.
Після двох поспіль поразок від лідерів першості, золотонісці їхали у гості до “Ретро” з однією метою – дати бій та у гарному настрої розпочати відпочинок. А матч мав бути складним, адже суперник справді міцний: до очного поєдинку ватутінці посідали з … Читати більше
