Без трьох гравців основи “Спартак” вирвав нічию у Катеринополі
Черговий тур футбольної першості Черкащини гравці “Спартака” можуть сміливо записувати собі до активу. Візит до Катеринополя, де “червоно-білі” зійшлися у двобої з “Нашою Рябою”, виявився вдалим – з командою середини турнірної таблиці вдалося заробити один пункт.
Золотоніська команда до очного поєдинку знаходилась у позитивному настрої, адже у попередньому поєдинку хлопцям нарешті вдалося перервати безвиграшну серію. У емоційному поєдинку вдома з мінімальним рахунком був переможений “Олімп”. “Наша Ряба” друге коло розпочала приблизно за своїм статусом… Читати більше
