“Ще зі школи я звик до активної діяльності і руху”, – Ігор Батир, голова студради КЕФ КНЕУ
Ігор Батир – персона для Золотоноші непересічна. Декілька років тому цього тоді ще школяра знали ледь не всі старшокласники та фахівці профільних відділів роботи з молоддю, адже Ігор – колишній молодіжний мер міста. Гарні успіхи у навчання тоді поєднувались із неабиякою соціальною активністю золотонісця.
Нині ж Батир здобуває професію у столичному КНЕУ (Київський національний економічний університет), на Кредитно-економічному факультеті, де паралельно виконує непросту місію очільника студентської ради.… Читати більше
