Золотоніські освітні заклади продемонстрували готовність до нового навчального року
Питання підготовки закладів освіти до нового навчального року ретельно вивчалося днями спецкомісією за участі заступників міського голови Світлани Судді та Олега Масла, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Сергія Бабича, керівника місцевої Санітарно-епідеміологічної служби Володимира Карпенка та очільника рятувальників міста Юрія Денисенка.
Відділ освіти повідомляє, що у майбутньому навчальному році дошкільними закладами міста буде охоплено 91 % дітей, а за шкільні парти сяде 2576 учнів. Щорічно збільшується і кількість першокласників.… Читати більше
