Учнів СШІТ винагородили поїздкою до аквапарку [ФОТО]
Минулого тижня 44 учні другої школи отримали приємну червневу несподіванку – саме на ці дні випала їхня колективна поїздка до аквапарку. Такої честі були удостоєні переможці за результатами рейтингової системи колективів навчального закладу, котра не перший рік визначає найкращих у навчанні, культурному житті, спорті, громадській та волонтерській діяльності тощо. Наприкінці весни першість отримали десятикласники.
Також, як і було заздалегідь обіцяно, на відпочинок з ними їздили торішні переможці – 4-Б клас, які минулого року не змогли відвідати аквапарк у звʼязку з … Читати більше
