Депутат облради Лошков відзвітувався за піврічну діяльність
Олександр Лошков надав громаді звіт своєї діяльності в якості депутата Черкаської обласної ради за період від вересня минулого року. Зустріч з виборцями відбулась 29 січня у актовому залі Технічної школи.
Приступивши до повноважень депутата 12 вересня 2014 року, Лошков відразу був обраний до складу постійної комісії з питань правової політики, законності і правопорядку, а нещодавно став там заступником голови.
“Постійно приймаю участь у засіданнях комісії та сесій обласної ради. Засідань, на яких я відсутній, немає”, – зазначає народний обранець.… Читати більше
