Волонтери відправили на передову вже третій автомобіль від золотонісців [ФОТО]
Золотонісців, які воюють на передовій, стало більше. До Щастя вирушив коробівчанин Назар Крупка, який виявив бажання допомогти своїм колегам. Доброволець відправився в дорогу разом із волонтерами ГО «Координаційний комітет сприяння оборони України», які саме переганяли черговий відремонтований УАЗ для наших бійців. Це авто стало вже третім за два останні місяці, які доставили в зону АТО, наголошують волонтери Комітету.
Автомобіль, що був не на ходу, передав житель Золотоноші Вадим лише три тижні тому. Завдяки вільхівським майстрам-слюсарям Юрію Гонзі, Олегу … Читати більше
