Золотоніські школярі отримали перехідний “Прапор Доброчинності”

8 грудня відбулася передача «Прапора Доброчинності» від учнівського самоврядування Звенигородської загальноосвітньої школи №2 Золотоніській санаторній школі-інтернат.

Цей соціальний проект розпочався нещодавно з ініціативи учнів Черкаської спецшколи №28. Тоді 15 навчальний закладів обласного центру зібрали 100 тисяч гривень на протез воїну АТО, за що отримали так званий «Прапор Доброчинності» від голови ОДА Юрія Ткаченка та голови облради Валентини Коваленко з побажанням передавати прапор від школи до школи за добрі справи.

Наступною зупинкою стала СШ №3, учні якої за один день висадили 11 тисяч дерев. Потім – Сахнівська школа імені Захаренка і Звенигородська ЗОШ№2. Тепер «Прапор Доброчинності» прийняла Золотоніська санаторна школа-інтернат. Її учні першими відгукнулися на акцію «Допоможи воїнам АТО», оголошеної губернатором, передавши на передову шоколад та листівки вдячності.

На свято завітали заступник міського голови Світлана Суддя, начальник відділу освіти Ольга Строкань, завідувач методичного кабінету та методисти відділу освіти, заступники директорів шкіл міста і члени учнівського самоврядування. В якості гостей завітали методист зі Звенигородки Наталя  Попович разом з ученицею місцевої школи №2 Катериною Дем’яновою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, що загинули на Сході України, захищаючи її єдність: золотонісців Максима Харченка та Євгенія Півня. Директор школи Валерій Чамата висловив упевненість в тому, що місцеві учні ще раз підтвердять право носити звання володарів “Прапора Доброчинності”, адже всі міські школярі разом роблять немалий вклад у доброчинність.

Прапор доброчинності 01

Прапор доброчинності 02 Прапор доброчинності 03