Молодь влаштувала “подарунковий” флеш-моб до жіночого свята [ФОТО]
Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру з ініціативи проектного центру «Відповідальність. Активність. Молодість», що знаходиться на базі третьої школи, відбулася вулична акція, під час якої юнаки зі школи дарували творчі поробки всім жінкам. Вчителі та учні навчального закладу активно включилися у підготовку та проведення акції. Протягом тижня виготовлялися квіти та вітальні листівки з паперу, плелися браслетики та обереги.
У п’ятницю старшокласники вийшли з корзинками подарунків вітати жінок нашого міста з прийдешнім святом. Вітальні ж листівки від дітей розміщували на … Читати більше
