Чемпіоном міста з волейболу став “Статус” [ФОТО, ВІДЕО]
Волейбольний кубок Золотоноші завершився днями у спортивному залі третьої школи. Турнірну дистанцію довжиною у чотири тижні долали сім команд з міста та району.
В останньому ж турі відбувся один із центральних матчів всього турніру: в заключному поєдинку перемогу виборювали команди “Статус” та “Газовик”. Першим, лідерам чемпіонату, для завоювання титулу необхідна була перемога. Перед “газовиками” також стояла задача перемогти, адже в цьому випадку вони б посіли третє місце. У дуже впертій та емоційній боротьбі переміг “Статус”, котрий із однією поразкою від … Читати більше
