Найближчим часом зведений загін поліцейських Черкаської області вирушить в деокуповані регіони України. До складу ввійдуть і працівники Золотоніського райвідділу. Одні замінять колег, інші – нестимуть службу на звільнених територіях вперше. Серед відряджених – вибухотехніки, спецпризначенці, експерти-криміналісти, слідчі та працівники патрульної поліції. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.
Правоохоронці боронитимуть країну від агресора, виявлятимуть колаборантів, проводитимуть стабілізаційні заходи, патрулюватимуть вулиці, нестимуть службу на блокпостах, розчищатимуть території, поля, подвір’я та будівлі від вибухонебезпечних предметів, залишених окупантами, фіксуватимуть злочини російських військових.