Двоє золотоніських педагогів увійшли до числа найкращих в області [ФОТО]
З 25 до 27 січня на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний фінальний етап конкурсу «Учитель року».
У фіналі взяли участь 12 педагогів з усієї Черкащини. Впродовж трьох днів учителі захищали свої педагогічні ідеї, аналізували відеоуроки, створювали власні проекти, розробляли уроки, проводили майстер-класи, складали тестування з фаху, педагогіки та психології, представляли візитку на тему «Я – сучасний учитель». Програми цьогорічного конкурсу була досить складною та об’ємною.… Читати більше
