Третя школа ярмаркувала українськими смаколиками та арт-розвагами [ФОТО]
Традиційно восени у третій школі проводиться благодійний ярмарок. Такий захід, на думку організаторів, згуртовує всю шкільну родину – учнів, вчителів і батьківську громаду. На шкільному подвір’ї у цей день було не лише гамірно і метушливо, а ще і весело, і цікаво. Тут вирував справжній український ярмарок: одягнені у вишиванки дівчатка і хлопці у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у приготування якого було вкладено не тільки старання, вміння і працю, а ще й часточку душі кожного з учасників. … Читати більше
