Золотоношу щомісяця відвідуватиме драмтеатр та філармонія
Оновлений міський Будинок культури без діла не стоятиме точно. Із листопада двічі на місяць золотонісців запрошуватимуть до закладу на культурний відпочинок. Ініціатива незвична та перспективна, адже райцентр віднині погрожує стати ще й маленькою театральною столицею регіону.
Актори Черкаського драмтеатру імені Шевченка, втративши нещодавно через пожежу свою величну будівлю, рук не опускають. Розпочавши сезон у обласній Філармонії, а також у черкаському Будинку культури імені Кулика, колектив вирішив піти ще далі, проводячи гастролі у різних обласних центрах – від Рівного до Полтави.… Читати більше
