У Золотоноші відбувся загальноміський конкурс КВК [ФОТО, ВІДЕО]

Гра, котра ще 10 років тому зачаровувала мільйони громадян, а нині дещо втратила свою популярність, реінкарнована у Золотоноші. Вдруге поспіль райцентр Черкащини проводить загальноміський КВК. Як під час дебюту у 2013 році, так і нині ажіотаж навколо концерту зашкалював ще за декілька днів до його початку. Причина у вельми цікавій родзинці: більшість учасників золотоніського клубу веселих та кмітливих – люди знані та відомі.

Наскільки відомі? Судити читачеві. Цього року у шоу взяли участь чотири команди. Це працівники Міськвиконкому, освітяни, колектив Будинку дитячої та юнацької творчості та команда Технікуму ветеринарної медицини. Саме тому зал Районного будинку культури переповнений родичами, знайомими, колегами артистів та просто золотонісцями, котрі прийшли подивитись на захід, про який містяни гомоніли весь минулий тиждень.

– Я і мої друзі отримали величезне задоволення. Чесно кажучи, давно так не сміялися, – ділиться враженнями 19-річна місцева жителька Катерина. – Ну де ще ви побачите реального міського голову, що виконує танець живота, заступників, у яких, як виявилося, доволі непогані акторські здібності, директорів шкіл, відомих діячів культури? Я вражена і хочу ще!

Підготовка команд видалась тривалою та нервовою. Ще б пак, адже всім колективам треба було презентувати три повноцінних номери та брати участь у традиційній для КВК “розминці”. Спершу кипіла робота найбільш творчих учасників, які складали сценарії для своїх колег, ну а потім – вперті тренування. База для репетицій була у кожного своя: чиновники випробовували новеньку сцену міського будинку культури, що знаходиться на реконструкції, освітяни окупували клас мистецтв у третій школі, а БДЮТ та студенти технікуму, звісно ж, працювали у своїх закладах.

Ще один приємний момент концерту – це мета його проведення. Золотонісців запрошували не просто на веселощі, а з благодійною метою. «Сміх заради життя» – з таким девізом організатори намагались допомогти у складному лікуванні місцевому екс-бійцеві Нацгвардії Геннадію Путинцю, історія якого сколихнула не одну людину у місті. Забігаючи наперед, зауважимо, що сума, на думку деяких присутніх, була зібрана незначна – дві тисячі гривень. Виправили ситуацію представники черкаської обласної організації інвалідів, котрі вручили герою сертифікат на придбання засобів для реабілітації. Особливою ж несподіванкою відзначився керівник будівництва нової площі у центрі міста, представник компанії «Комільфо-тур» Дмитро Савіцький, котрий пообіцяв виділити Геннадію 15 тисяч гривень, а за 15 хвилин, після офіційних церемоній… надав всю суму прямо на місці.

За підсумками гри, перемогу здобула молодь – команда Технікуму ветеринарної медицини Extreme. Ці юнаки та дівчата вже мають певний досвід, приймаючи участь у Черкаській лізі КВК. Цього ж вечора визнання вони отримали і в своєму місті. Весь творчий вечір медики провели на рівні, та найбільше запалив глядачів конкурс «Стем із зіркою», де активну участь взяв міський голова Віталій Войцехівський. Взагалі, на думку багатьох, саме зазначений етап став найяскравішим цього вечора. Адже, окрім студентів, було чим похизуватися тут і решті. Театралізоване шоу видали працівники БДЮТ зі своєю «зіркою» – гросмейстером Миколою Синьооком. Освітяни дуже креативно розіграли всім відомий епізод з Говерли, куди два роки тому вирушала вся верхівка міської влади. Для допомоги ж, у якості «зірки», покликали конкурента – заступника міського голови Світлану Суддю. На а «чинуші» разом з тренером карате та громадським активістом Олексієм Дроб’язком показали таку акторську гру, про яку місто пам’ятатиме ще довго.

Судили гравців не менш поважні земляки: Наталія Сьомак, Ніна Жук, Оксана Міхновська, Володимир Лобода, Владислав Кулініч, Валентина Компанієць та Віталій Войцехівський. Ведучим була людина, котру вже давно називають “золотоніським Масляковим” – директор БДЮТ Олександр Омельченко.

Колективізм золотоніської молоді дозволив оформити перемогу, але вже в процесі нагородження із залу лунали пропозиції на наступні ігри започаткувати індивідуальний приз глядацьких симпатій. А обирати справді було з кого: це і заступник міського голови Артем Омеляненко у ролі «розумного» хлопчика чи хулігана-випускника, і знаний журналіст «Златокраю» Марина Білецька з незабутніми збірними стереотипними образами учительки та «мамаші», геніальні татусі – незмінний фахівець Будинку школяра Юрій Хвиль та фотокор того ж Златокраю Руслан Галата, «педагог-новатор», що мав справитися з найбільш складним класом, справжній учитель фізичної культури та тренер місцевого «Спартака» Руслан Ізвозчик.

Наступна гра, за традицією, відбудеться через рік.

Відео: Юрій Кравченко

Золотоноша КВН 1 Золотоноша КВН 2 Золотоноша КВН 3 Золотоноша КВН 4 Золотоноша КВН 5 Золотоноша КВН 6 Золотоноша КВН 7 Золотоноша КВН 8 Золотоноша КВН 9 Золотоноша КВН 10 Золотоноша КВН 11 Золотоноша КВН 12 Золотоноша КВН 13 Золотоноша КВН 14 Золотоноша КВН 15 Золотоноша КВН 16 Золотоноша КВН 17 Золотоноша КВН 18 Золотоноша КВН 19 Золотоноша КВН 20 Золотоноша КВН 21 Золотоноша КВН 22 Золотоноша КВН 23 Золотоноша КВН 24 Золотоноша КВН 25 Золотоноша КВН 26 Золотоноша КВН 27 Золотоноша КВН 28 Золотоноша КВН 29 Золотоноша КВН 30 Золотоноша КВН 31 Золотоноша КВН 32 Золотоноша КВН 33 Золотоноша КВН 34 Золотоноша КВН 35 Золотоноша КВН 36 Золотоноша КВН 37 Золотоноша КВН 38 Золотоноша КВН 39 Золотоноша КВН 40 Золотоноша КВН 41 Золотоноша КВН 42 Золотоноша КВН 43 Золотоноша КВН 44 Золотоноша КВН 45 Золотоноша КВН 46 Золотоноша КВН 47 Золотоноша КВН 48 Золотоноша КВН 49 Золотоноша КВН 50 Золотоноша КВН 51 Золотоноша КВН 52