Цієї п’ятниці відбудеться перший чвертьфінал золотоніської Ліги сміху [АФІША]
Місцева Ліга сміху розпочинає свій традиційний грудневий марафон, запрошуючи на два чвертьфінальні поєдинки. 11 команд протягом двох п’ятничних вечорів виборюватимуть свої путівки до наступного раунду. Тема виступів – новорічна.
Перший раунд відбудеться в міському Будинку культури вже 15 грудня. О 17:00 свої гумористичні номери презентуватимуть команди “Зважені та щасливі” (капітан – Наталія Сьомак), “Все красиво” (Олександр Флоренко), “Санітарний батальйон” (Сергій Кузнєцов), “Екстрім” (Андрій Осередько), “Блік” (Тетяна Андрейко).
Склад журі незмінний – … Читати більше
