Футболісти 156 полку стартували у Лізі учасників АТО із розгромної перемоги [ФОТО, ВІДЕО]
У першому турі «Ліги учасників АТО – Північ» золотоніський «Зеніт» розгромив «Миротворець-Київська Русь» з рахунком 4:0. Турнір відкритий 24 вересня на центральному стадіоні у Вишневому, що під Києвом, а беруть участь у ньому шість команд учасників бойових дій на Сході країни з різних регіонів: «Купол 95» (95-а окрема десантно-штурмова бригада, Житомир), «Десна» (Чернігівська область), «Барс» (нацгвардійці із села Нові Петрівці на Київщині), «ПВК-Центр» (військово-повітряні сили, Васильків), «Миротворець-Київська Русь» (учасники АТО Київщини).
У Федерації футболу України повідомляють, що золотоніська команда, зібрана … Читати більше
