На Покрову ветерани АТО провели футбольний турнір [ФОТО]
Вже третій рік поспіль члени громадської організації Золотоноші «Спілка учасників АТО та волонтерів» 14 жовтня проводять міськрайонний турнір з футболу, присвячений загиблим побратимам. Почесними гостями традиційно є мами та члени родин полеглих на Сході країни. Золотоноша.City інформує, що позмагатися у турнірі зголосилися футболісти чотирьох збірних – із сіл Шабельники та Скориківка, «Срібна лавка» (м. Золотоноша) та студентська команда ветеринарного коледжу.… Читати більше
