Новини за категорією: ЖКГ

Підготовка до Великодніх свят та інші роботи: щотижнева нарада комунальників

Не встигли провести зиму, як вже розпочалися активні роботи з підготовки житлово-комунального сектору до нового осінньо-зимового періоду 2021-2022 років. Як повідомляють на сайті УЖКГ, наразі покрівельники управляючих компаній розпочали роботи з ремонту дахів багатоквартирних будинків та систем водовідведення з дахів.

Директор ПрАТ “Янтарь” Володимир Гончар повідомив, що працівники його підприємства завершили роботи на дахах будинків Шевченка, 115 та Соборна, 22. Наступними будуть будинок Незалежності, 45. Окрім покрівельних робіт маляри здійснюють роботи з фарбування під’їздів будинків, які обслуговує “Янтарь”.

Заслухавши … Читати більше

У Золотоніській ОТГ відбудеться загальне прибирання: чи доєднаються до суботника пересічні містяни

23 квітня у Золотоніській територіальній громаді відбудеться загальноміський суботник, приурочений Всеукраїнському дню довкілля. Як повідомляє видання Золотоноша.City, місцеві комунальники без надії сподіваються, що під час масової толоки до них доєднаються мешканці Золотоноші, адже своєю щоденною працею вони створюють комфорт, затишок і красу у першу чергу саме для золотонісців.

− Містяни включаються у прибирання, коли наша техніка не встигає за день вивезти непотріб, − розповів директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов. – Тоді довколишні жителі активно починають виносити з дворищ … Читати більше

Вулиці продовжують чепурити після холодного періоду [ФОТО]

Доглядові роботи в місті не припиняються ні на мить. Цього тижня комунальники розпочали покос трави та продовжують прибирання прибордюрної частини дороги після зимового періоду. Управління ЖКГ інформує, що не оминають тут увагою і майданчики збору ТПВ. Звідти техніка вивозить рослинні рештки та обрізане гілля.

Тим часом шляховики продовжують поточний ремонт вулиці Шевченка. Цими днями підрядна організація здійснює фрезерування асфальту у центральній частині міста. Водіїв просять бути уважними та обережними.
Читати більше

Планування, коригування та втілення проектів: коротко про щотижневу нараду комунальників

Триває сезон садово-городніх робіт, тож комунальникам доводиться по кілька разів на день прибирати майданчики збору відходів. Деталі процесу розповідає офіційний сайт УЖКГ.

– Протягом останніх п’яти років ми досягли важливого показника – люди в місті стали значно менше спалювати городину, листя, сміття. Проте отримавши такі результати ми маємо періодичні нагромадження відходів на контейнерних майданчиках, особливо на тих, де дислокуються контейнери до портального сміттєвоза. В своїй роботи ми маємо оперативніше реагувати і відповідно коригувати графіки, моніторити ситуацію на найбільш складніших … Читати більше

На набережній у Золотоноші стартували роботи з благоустрою

У Золотоноші на прибережній зоні біля скейт-парку працюють спеціалісти   підрядної організації. Про це повідомляє видання Золотоноша.City. 

Як пояснив начальник управління ЖКГ Артем Харін, на минулому тижні провели планування території. Протягом двох днів бульдозер розрівнював майданчик. Спільно з виконавцем спеціалісти житлово-комунального господарства розбили локації для місць відпочинку, клумб, пішохідної доріжки, системи водовідведення.

Найперше взялися за влаштування зон відпочинку. Це будуть три майданчики вздовж асфальтованої доріжки між скейт-парком та стадіоном ДЮСШ. На кожному встановлять лавки та висадять квіти. Поруч, звичайно, ще … Читати більше

На Соборній з’явився ще один дитячий майданчик

Нові конструкції для розваг наймолодших мешканців Золотоноші встановили на вулиці Соборна, поблизу п’ятиповерхівки №7. Забавлятися матимуть змогу й дітлахи довколишніх багатоповерхівок, які з нетерпінням чекали фінальної стадії опоряджувальних робіт будівельників. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Чому була обрана саме ця локація? Як розповів начальник управління житлово-комунального господарства Артем Харін, мешканці багатоквартирника №7 стали переможцями щорічного конкурсу з благоустрою «Кращий двір». Компетентна конкурсна комісія визнала їхню упорядковану і благоустроєну прибудинкову територію найкращою. Підсумки були підведені у вересні минулого року, напередодні
Читати більше

Паліїв сухої рослинності влада Золотоноші жорстко штрафуватиме [ВІДЕО]

Пожежа, що сталася днями в Золотоноші, не є унікальним явищем, повідомляють рятувальники. По навколишніх селах Золотоніської громади також масово палять траву.

Подібні випадки умисного підпалювання сухої рослинності трапляються щодня. Винні ж у цьому не зловмисники, а звичайні городники, які прибирають в себе на ділянках перед початком городнього сезону.

Про деталі боротьби із цим стихійним суспільним явищем дивіться у сюжеті телеканалу “Ільдана”:

Читайте також: Через підпал сухостою довкола Золотоноші сталася масштабна пожежа [ВІДЕО]Читати більше

Вандали вкрали сферичне дзеркало з небезпечного перехрестя

27 березня вночі невідомі викрали сферичне дзеркало з перетину вулиць Пушкіна та Піддубного. За пошуки вандала взялися правоохоронці.

За інформацією інтернет-видання ПроВсе, про інцидент повідомив золотоніський комунальник Артем Харін. Він зазначив, що сферичне дзеркало робило аварійне перехрестя більш безпечним.

– Біля перехрестя розташований садочок і школа, на вулиці постійно є малі діти. І тільки нерозумна істота могла таке вчинити. Пропоную добровільно з’явитися в управління ЖКГ, – написав Артем Харін.

Висловив незадоволення ситуацією й заступник міського голови Золотоноші Олександр Читати більше

Комунальники протягом доби ліквідовували наслідки зимової негоди [ВІДЕО]

Протягом доби комунальники ліквідовували наслідки негоди, яка весь день вирувала над нашим містом та накидала чимало снігу на наші вулиці. Чистити дороги почали із 5-ї години ранку 01 лютого. На жаль, їхня робота була марною. Адже через сильні опади вже через кілька хвилин від їхніх намагань не залишалося й сліду. Також значно заважала велика кількість транспорту на дорогах та узбіччях. Через це за останні дні маємо кілька ДТП за участю спецтехіки (жодного разу не з вини комунальників).

Про це повідомив … Читати більше

Комунальники врятували та відігріли лебедя

17 січня близько 16:00 на номер гарячої лінії міського голови надійшло повідомлення про лебедя, який знаходився на річці Золотоношка та замерзав на лютому морозі. Прес-центр міської ради інформує, що об’єднавши зусилля працівників УЖКГ, представників місцевої служби з благоустрою та небайдужих мешканців, за лічені хвилини знесиленого птаха вдалося врятувати з криги.

Перенесли птаха до теплого приміщеня теплиці ПП “Базис Плюс”. Після реабілітації та покращенні погодніх умов птах повернеться до свого природного місця проживання.

Читайте також: На території скейт-парку розпочали монтаж Читати більше

На території скейт-парку розпочали монтаж спортивного обладнання

30 листопада на території скейт-парку у Золотоноші, що навпроти міського стадіону ДЮСШ, розпочалося встановлення фігур для занять екстремальними видами спорту. Про це виданню Золотоноша.City повідомив т. в. о. начальника управління ЖКГ Артем Харін.

Серед озвучених екстремальних цікавинок лунають спеціалізовані об’єкти: два квотерпайпи, бенк, ейрбокс, фанбокс, грайдбокс, рейл, менуалбокс, круглий та прямий рейли, а також подвійна мала хвиля.

Зі слів головного підрядника – ФОП «Марченко В. М.», роботи триватимуть 3-4 дні. Тим часом електрики ТОВ «380 В» здійснили додаткове освітлення … Читати більше

Роботи з благоустрою Золотоноші не припиняються

Золотоніські комунальники використовують нинішню погожу днину, щоб зробити наше місто чистим і благоустроєним та підготуватися до зими. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Ремонтники КП «Золотоніський міський водоканал» усувають неполадки у роботі каналізаційних систем багатоповерхівок на Незалежності, 41 та Черкаська, 85. Особлива проблема виникла на першій мережі через наявність там трьох потужних кабелів. «Водоканалівці» шукають найоптимальніший шлях вирішення питання.

Міські очисні споруди Золотоноші працюють стабільно, і станом на 25 листопада показники скидів стічних вод перебувають в межах норми.

Одне з … Читати більше

1 6 7 8 9 10 30