Через підпал сухостою довкола Золотоноші сталася масштабна пожежа [ВІДЕО]

29 березня на екосистемі Золотоноші в районі кварталу №2 сталася надзвичайна ситуація. За повідомленням заступника міського голови Олександра Флоренка, в результаті підпалу невідомими особами вигоріли десятки гектарів очерету та сухостою. Згодом полум’я перекинулося на сусідній ліс, також був ризик загоряння на території приватного сектору, Золотоніського маслоробного комбінату, очисних споруд ДП “Златодар” та підстанції потужністю 10 кВт. Вогонь міг розповсюдитись і на інші квартали міста.

Спільними зусиллями ДСНС та УЖКГ пожежу локалізували та ліквідували. Боротьба з вогнем безперервно тривала майже добу. Використовувалась техніка ДСНС, УЖКГ, ДП “Златодар” та КП “Міський водоканал”.

– Бездумні дії осіб завдали величезної шкоди екології, навколишньому середовищу і тваринному світу. Саме зараз організовуються спільні рейди ДСНС та Муніципальної інспекції з пошуку паліїв із залученням авіації та безпілотників. Про результати рейдів буде проінформовано одразу після їх проведення, – прокоментував подію Флоренко.

Як відомо, в минулому році в Україні підняли штрафи за спалювання рослинності. Максимальний штраф за такі дії становить до 21 420 грн.

Фото: Альона Коваль