Новини за категорією: ЖКГ

Майже 9 тисяч гривень «назбирали» за тиждень золотоніські інспектори з паркування

З 6 по 13 липня інспектори Золотоніського сектору з паркування Микола Войт та Максим Антипович склали 43 повідомлення про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів. Про це інформує видання Золотоноша.City.

— Найчастіше водії порушують правила паркування поблизу пішохідних переходів у центральній частині міста, на автобусних зупинках, у зоні біля фонтанів та поблизу дії знаку 3.34, де таке паркування може створити аварійну ситуацію для пішоходів і водіїв, – підкреслив начальник УЖКГ Артем Харін. Сума

Читати більше

У парку Шевченка заклали патріотичну клумбу на честь українських воїнів

У з’явилася ще одна патріотична квіткова композиція!

Служба з благоустрою завершила облаштування квітника, який було створено в парку Шевченка на знак подяки нашим Збройним Силам.

Дякуємо, хлопці, за кожен мирний ранок, який щодня настає в нашій громаді! Тримаймося! Перемога буде за нами! Слава Україні і слава ЗСУ, – повідомляє заступник міського голови Олександр Флоренко.

Читайте також: На вулиці Тюліна встановили вуличне освітлення, а на стадіоні полагодили таблоЧитати більше

На вулиці Тюліна встановили вуличне освітлення, а на стадіоні полагодили табло

Ще на одну “темну”вулицю стало менше у Золотоноша. Як повідомляє видання Золотоноша.City, цей список покинула вулиця Тюліна.

— Навіть за радянських часів там не було освітлення. По РЕМівських опорах ми поклали нову ізольовану СІП-мережу й підключили. На 470 метрах вулиці встановили 6 ліхтарів, – розповів очільник ТОВ «380В» Владислав Восколович.

Окрім цього працівники товариства відремонтували електронне табло на міському стадіоні «Колос».
Конструкція вміщає в себе багато міні-екранів, об’єднаних один з одним. Вони дуже вразливі до погодних умов. Фахівці замінили
Читати більше

У золотоніському парку культури розквітне нова клумба на честь хлопців із ЗСУ

Працівники ПП «Базис плюс» постійно в пошуку нових актуальних креативних ідей та їх втілення на території Золотоноші. Квіткові інсталяції та візерунчасті ділянки – неодмінно стануть візитівкою міста. Цього тижня у парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка, у самісінькому центрі з’явиться клумба на честь наших хоробрих захисників – Збройних Сил України. За інформацією видання Золотоноша.City, новий квітник замінить музичну інсталяцію, створену працівниками минулого року. 

За словами в. о. директора підприємства Тетяни Скорик, ідею запозичили з Харкова. Дещо модернізувавши
Читати більше

Проблем багато, але золотоніські комунальники вперто тримають стрій

Забезпечити максимально комфортні умови проживання для золотонісців та внутрішньо переміщених осіб у Золотоноші – таким вбачають своє основне завдання перший заступник міського голови Олег Масло та заступник з господарських питань Олександр Флоренко. Як повідомляє видання Золотоноша.City, до цього вони спонукають і керівників комунальних підприємств попри труднощі та проблемні ситуації, що виникли через перебої з постачанням паливно-мастильними матеріалами.

Якщо на минулому тижні на нараді комунальників йшлося про тимчасове призупинення деяких господарських робіт, то нині – про переведення служб на … Читати більше

Комунальні служби Золотоноші працюють у посиленому режимі

Новий тиждень комунальні служби та підрядники розпочали дуже жваво: на центральних вулицях міста оновлюють дорожню розмітку, на Благовіщенській продовжують прибирати залишки суміші після зимового утримання доріг. Крім цього, працівники благоустрою косять газони, вивозять понаднормово накопичене сміття, прибирають підбордюрну частину дороги, впорядковують зелені зони, клумби, займаються поливом та прополюванням ділянок. Про це інформують у прес-центрі міської ради.

На колекторі підрядна організація розпочала підготовку до фінішного асфальтування ділянки колектора, яка була відремонтована ще минулого року – від Свято-Успенського собору до перехрестя … Читати більше

Головну алею міста міста оздоблюють національним орнаментом [ВІДЕО]

У Золотоноші активно тривають роботи з озеленення міста. Протягом кількох днів, незважаючи на вихідні та свята, бригада служби благоустрою працює на головній алеї міста.

Зі слів заступника міського голови Олександра Флоренка, тут облаштовують квітник у вигляді прапора України, «рушник» з «калиною» та цікавим орнаментом. Крім цього, установлять сучасну систему крапельного поливу. Деталі дивіться у сюжеті ТРК “Ільдана”:

Читайте також: Дерусифікація під звуки сирен: золотоніський декоративний вказівник звільнили від російських міст [ВІДЕО]Читати більше

Дерусифікація під звуки сирен: золотоніський декоративний вказівник звільнили від російських міст [ВІДЕО]

У центрі Золотоноші комунальники сьогодні прибрали назви рашистських міст із декоративного вказівника, який розташований біля міського фонтану. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.

За його словами, зараз на вказівнику з’явилося два вільних місця. Тому посадовець закликав золотонісців разом подумати, назви яких міст там можна розмістити. Наразі, судячи з коментарів, містяни рекомендують спинитися на назвах наших новітніх міст-героїв, або закордонних міст-партнерів, які допомогли гуманітаркою чи прихистили українців.

– Одну москву втопили, другу затерли і зафарбували, залишилося розібратися з … Читати більше

Як працює інспекція з паркування у Золотоноші?

Муніципальна інспекція управління житлово-комунального господарства у період воєнного стану продовжувала виконувати свою роботу, але деякі завдання, що віднесені до компетенції відділу, були призупинені, зокрема це стосувалося й інспекції з паркування. Нині ж муніципальні інспектори Артем Печериця та Максим Антипович вже продовжили контроль трафіку у місті та фіксують порушення правил дорожнього руху. Про це інформує прес-центр міської ради.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Артема Харіна, інспекції з паркування відновили 20 квітня і вже за два дні виписали до двох … Читати більше

У Золотоноші встановили патріотичну квіткову композицію

Міська служба з благоустрою розпочала роботи з озеленення Золотоноші. Зокрема, зміни торкнулися центральної частини міста. Учора біля пам’ятного знаку “Танк” комунальники встановили масштабну квіткову композицію у національних кольорах.

– Враховуючи нинішню ситуацію в країні, логічним є те, що великих проектів з благоустрою, подібних тим які ми реалізовували в минулих роках, чекати зараз не варто. Але наша команда зробить все можливе, щоб розбавити ці темні часи яскравими, квітковими “фарбами”. Працюємо далі! Все буде Україна! – цитує заступника міського голови Олександра Флоренка … Читати більше

У Золотоноші щодня тривають роботи з благоустрою

Весна – пора прибирання, озеленення й посіву. Служба благоустрою Золотоноші встигає на всіх етапах. Прес-центр міської ради повідомляє, що на території міста щодня тривають роботи з косіння зелених зон та прибирання прибордюрної частини вулиць. Комунальники продовжують озеленювати та упорядковувати локації. Розпочали роботи з косметичного оновлення зони відпочинку поблизу фонтанів. Висадили квіти поблизу пам’ятного знаку «Танк» та прибрали сміття неподалік вулиці Шота Руставелі.

Також протягом тижня здійснили роботи із поліпшення дорожнього покриття вулиць Троїцька, Навроцького та Замкова.

Читайте також: Золотоніські Читати більше

Комунальники розпочали ліквідацію ямковості на головних шляхах міста

На вулицях Золотоноші триває ліквідація ямковості. Нині роботи здійснюються на вулицях Шевченка та Визволення (х. Згар). Найближчим часом, в порядку першочерговості, вони розпочнуться на всіх центральних та основних шляхах, по яким курсують автобусні маршрути.

Управління УЖКГ просить усіх учасників руху бути максимально уважними та обережними і не заважати працівникам виконувати свою роботу.

Читати більше

1 2 3 4 5 6 30