Хлопці й дівчата третьої школи стали переможцями міської волейбольної першості [ФОТО]
23-26 січня в Золотоноші відбулись змагання з волейболу серед збірних команд шкіл міста. Формат турніру передбачав ігри в двох групах, переможці яких виходили до фіналу.
В двобої за титул серед юнаків зійшлися колективи ЗОШ №6 та ЗОШ №3. Гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь вихованців третьої школи. Бронза у СШ №1, четверте у ЗОШ №5, п’яте – СШІТ.… Читати більше
