Шахи: в Золотоноші стартував четвертий Всеукраїнський турнір Болеславського [ФОТО]

В спортивному залі ЗОШ №3 сьогодні стартував вже четвертий за ліком Всеукраїнський шаховий меморіал імені Ісаака Болеславського, відомого гросмейстера родом із Золотоноші. Міська рада та місцева шахова федерація традиційно виступили у ролі організаторів масштабного турніру, котрий зібрав 90 гросмейстерів з усіх регіонів країни.

Наше місто цими днями приймає знавців цієї гри із Київської, Полтавської, Сумської, Одеської, Житомирської, Дніпропетровської, Львівської, Івано-Франківської, Чернігівської, Кіровоградської, Хмельницької, Миколаївської, Харківської та Черкаської областей. Трійця рейтингу: Віктор Фесан із Яготина (2197) та двоє кандидатів в майстри спорту із Полтави – Віктор Бардар (2194) і Володимир Цушко (2187). Найстарший учасник – 78-річний полтавчанин Микола Олійник, наймолодший – 7-річний черкащанин Максим Пустовіт. Золотоношу на форумі представляють лідер місцевого рейтингу Андрій Чопоров, юна міська надія Ростислав Гончаренко, а також Григорій Бакало, Микола Гуков, Василь Прихненко, Ярослав Ісько і молодь у складі Назара Кобця, Владислава Попова, Владислава та Ярослава Гриньків, Руслана Шаповалова.

Змагатимуться шахісти з 27 до 31 травня. Турнір з призовим фондом у вісім тисяч гривень проводиться за швейцарською системою в 9 турів, з обрахуванням національного рейтингу. До участі в змаганнях запрошувались шахісти з рейтингом не більше 2200. Місця учасників визначатимуть за декілька днів по найбільшій кількості набраних очок. Відповідальні за проведення – голова міськрайонної федерації шахів Віктор Грінько та начальник відділу фізичної культури і спорту Микола Строкань. Головний суддя змагань – Олег Городиський.

шаховий турнір болеславського 1

– Дуже приємно всіх знову бачити в нашому місті. Когось зустрічаю вперше, хтось приїздить до Золотоноші вже вчетверте. Усім бажаю отримати від перебування на нашій землі незабутні враження. Від турніру, від міста. Хочеться, щоб кожен учасник прийшов з гарним настроєм і так само завершив перебування тут. Не важливо – хто виграв, а хто програв. В свою чергу, ми будемо робити все задля того, щоб гості цього меморіалу були задоволені. До того ж, без подарунків ми не відпустимо нікого, – прокоментував початок змагань очільник федерації Віктор Грінько.

шаховий турнір болеславського 2

За підсумками визначатимуть переможців турніру, також передбачені заохочувальні призи найкращим у рейтингу школярів, жінок, ветеранів і місцевих шахістів.  Проживають гості міста у гуртожитку Технічної школи.

Фото: Микола Строкань

шаховий турнір болеславського 3 шаховий турнір болеславського 4 шаховий турнір болеславського 5 шаховий турнір болеславського 6 шаховий турнір болеславського 7 шаховий турнір болеславського 8 шаховий турнір болеславського 9 шаховий турнір болеславського 10 шаховий турнір болеславського 11 шаховий турнір болеславського 12 шаховий турнір болеславського 13