Школярі започаткували кампанію з утилізації батарейок
У стінах санаторної школи-інтернат триває робота над проектом з утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів потужністю до 7 ампер. Ідею підхопили від Всеукраїнської екологічної ліги, яка започаткувала відповідну громадську природоохоронну кампанію. Основна мета ініціаторів – широке інформування школярів про необхідність правильного поводження з відпрацьованими джерелами струму та їх утилізації.
У Золотоноші спеціальних місць для збирання батарейок немає, тому всі зібрані відходи відвезти до Черкас, де для цього встановлені спеціальні контейнери. Подібна діяльність зацікавила не лише учнів школи, а й дорослих. За … Читати більше
