Молоді золотоніські вчителі піднімали майстерність у третій школі [ФОТО]
15 березня у Золотоноші відбувся традиційний щорічний семінар для молодих вчителів. Цього року проводили його на базі ЗОШ №3, а колектив навчального закладу підготував чимало сюрпризів для тих, хто лише розпочинає свою педагогічну кар’єру.
Після логічної в подібних випадках презентації школи, яку підготувала заступник директора Алла Павленко, розповідаючи про історію установи, досягнення колективу та відомих випускників, на представників майбутнього місцевої освіти чекала плідна подорож тематичними уроками.… Читати більше
