У золотоніській гімназії триває будівництво басейну [ФОТО]
У Золотоніській гімназії імені С.Д. Скляренка продовжують будувати басейн. Проєкт реалізують завдяки Програмі Президента «Велике Будівництво».
За повідомленням Черкаської ОДА, тут уже завершені роботи з улаштування чаші, переливної ємності в підвалі та комунікацій. Триває благоустрій території довкола.
Басейн матиме 5 доріжок і буде розрахований для різних видів спортивного плавання. Його будують із урахуванням вимог інклюзивності.
– «Велике Будівництво» – це не лише про об’єкти, які ми зводимо з нуля. Це і вдале завершення історій довгобудів. Як-от драмтеатру в Черкасах, будинку … Читати більше






…

