На нараді комунальників підсумували ситуацію в місті після свят
На другій у цьому році нараді керівників комунальних підприємств підводили підсумки святкування новорічних гулянь у місті. Як зазначив заступник міського голови Олександр Флоренко, «з новорічною навалою справилися». Про це повідомляє офіційний сайт громади.
Очільниця підприємства, що опікується благоустроєм міста, Олена Козлова підкреслила, що сміття встигли вивезти всюди. Є поодинокі випадки, коли люди досі не в змозі донести пакети з відходами до баків, але в цілому золотонісці стежать за дотриманням правил благоустрою.
Також розпочинається активна фазу робіт на колекторі. За … Читати більше


















