Працівники культури запрошують містян взяти участь у “карантинному” флеш-мобі
Неодноразово доведено, що Золотоноша – місто креативних і творчих людей. Єдині в Україні Фестивалі чорнобривців і патріотичної пісні, найбільший великодній кошик, переспів на сучасний лад молоддю міста гімну, врешті – Благодійний фестиваль гумору ” Ліга сміху” – все справа рук золотонісців. Один із творчих осередків – Міський будинок культури. Навіть у карантинних умовах його солісти розважали глядачів піснями
Нині ж колектив установи запустив новий конкурс. Тепер кожен має змогу заспівати для всього міста! Міський будинок культури ініціює конкурс на кращого … Читати більше


