Відділ культури оновлює арт-об’єкти на вулицях міста [ФОТО]

Золоніські паркани, котрі свого часу були прикрашені арт-інсталяціями, під час карантину додають нових барв. З такою ініціативою виступили працівники відділу культури. Від ранку вони розпочали роботи із оновлення малюнків на давно відомих об’єктах міста.

Про це інформують у прес-центрі міської ради. 

За словами начальника відділу культури Станіслава Щербатюка, працювали із задоволенням.

– Оновлювали малюнки з піснями, як і годиться працівникам культури. Але, звісно, у масках та рукавичках, дотримуючись відповідної дистанції, – зауважив Щербатюк.

На цьому подібна мистецька робота працівників відділу не завершиться. Уже завтра плануюють розфарбувати огорожі на в’їзді у місто. На їхню думку, такі, ніби прості, але в той же час позитивні картинки, звеселять містян, нагадають, що прийшла весна. Врешті, разом ми здолаємо всі негативні думки викликані останніми подіями.