Золотоніським пенсіонерам надали безкоштовний проїзд у міському транспорті [ВІДЕО]
Ініціатива міського голови Віталія Войцехівського знайшла схвалення серед містян. Із травня пенсіонери їздять у міському транспорті абсолютно безкоштовно. І хоча бюджету це задоволення коштувало близько мільйона гривень, та бачимо, що рішення – правильне, адже літні люди задоволені. Деталі дивіться у сюжеті у випуску новин “Сьогодні” від ТРК “Україна”:
Читайте також: Жителі сіл Золотоніської ОТГ можуть оформити субсидію у сільраді без візиту до управління соцзахисту
