Міський голова нагородив переможниць конкурсу “Успішна жінка – 2021” [ФОТО]
У приміщенні Золотоніської міської ради нагородили лауреаток конкурсу “Успішна жінка – 2021”. Проводився він у вигляді онлайн-опитування думки золотонісців. За мету організатори ставили відзначити найкращих жінок нашої громади.
Визначали найкращих у дев’ятьох категоріях. За результатами першого етапу та опрацювання заявок конкурсна комісія сформувала список конкурсанток для кожної із них. Голосування відбувалося на офіційному сайті.
Згідно із вподобаннями золотонісців, визначили переможців у кожній номінації:
- Жінка освітянка – Лідія Маленко (директор Коробівського НВК)
- Жінка-лікарка – Олена Луганська (лікар-педіатр Центру сімейної медицини)
- Жінка-волонтерка – Леся Шкурко (голова громадської організації “Золотоніська спілка учасників АТО і волонтерів”)
- Жінка-захисниця – Альона Коваль (провідний фахівець Золотоніського райвідділу ДСНС)
- Жінка-матір – Ольга Фень (матір 4-х дітей, старший з яких боронить Україну на позиціях ООС)
- Жінка-підприємниця – Ілона Каптановська (керівник мережі маркетів “Копілка”)
- Жінка-громадська діячка – Валентина Боченкова
- Жінка-спортсменка – Сніжана Шарапа (дитячий тренер дзюдо та хортингу)
- Жінка-мисткиня – Ірина Темченко (майстер декору, співачка, ведуча)
- Жінка-fashion – Ріта Маркарян (перукар, засновниця салону “Rita”)
Офіційні відзнаки, квіти, а також грошові сертифікати на 1000 гривень вручали міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський і його заступниця Мар’яна Ніщенко.

Читайте також: Оприлюднено результати конкурсу “Успішна жінка – 2021”
