Міський голова нагородив переможниць конкурсу “Успішна жінка – 2021” [ФОТО]

У приміщенні Золотоніської міської ради нагородили лауреаток конкурсу “Успішна жінка – 2021”. Проводився він у вигляді онлайн-опитування думки золотонісців. За мету організатори ставили відзначити найкращих жінок нашої громади.

Визначали найкращих у дев’ятьох категоріях. За результатами першого етапу та опрацювання заявок конкурсна комісія сформувала список конкурсанток для кожної із них. Голосування відбувалося на офіційному сайті.

Згідно із вподобаннями золотонісців, визначили переможців у кожній номінації:

  • Жінка освітянка – Лідія Маленко (директор Коробівського НВК)
  • Жінка-лікарка – Олена Луганська (лікар-педіатр Центру сімейної медицини)
  • Жінка-волонтерка – Леся Шкурко (голова громадської організації “Золотоніська спілка учасників АТО і волонтерів”)
  • Жінка-захисниця – Альона Коваль (провідний фахівець Золотоніського райвідділу ДСНС)
  • Жінка-матір – Ольга Фень (матір 4-х дітей, старший з яких боронить Україну на позиціях ООС)
  • Жінка-підприємниця – Ілона Каптановська (керівник мережі маркетів “Копілка”)
  • Жінка-громадська діячка – Валентина Боченкова
  • Жінка-спортсменка – Сніжана Шарапа (дитячий тренер дзюдо та хортингу)
  • Жінка-мисткиня – Ірина Темченко (майстер декору, співачка, ведуча)
  • Жінка-fashion – Ріта Маркарян (перукар, засновниця салону “Rita”)

Офіційні відзнаки, квіти, а також грошові сертифікати на 1000 гривень вручали міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський і його заступниця Мар’яна Ніщенко.

Читайте також: Оприлюднено результати конкурсу “Успішна жінка – 2021”