«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» – в Ірклієві відкрили релокований Центр безпеки громадян [ФОТО, ВІДЕО]
Яскравий приклад: як завдяки партнерству, довірі та спільній роботі громад вдається реалізовувати необхідні для провінції ініціативи. Мова йде про Ірліївську СТГ та Шахівську громаду із Донеччини. 12 червня в Ірклієві відбулася важлива подія – цього дня в рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» українці об’єднали зусилля, щоб підтримати людей та створити умови для надання важливих послуг навіть у складних умовах воєнного часу.
Про це повідомляє прес-служба Іркліївської громади.
Відтепер Центр безпеки стане місцем, яке знову працюватиме на користь жителів громади, сприятиме підвищенню рівня безпеки та допомагатиме оперативно реагувати на виклики сьогодення.
Як і раніше, цей Центр буде органічно стояти на варті безпеки жителів Черкащини в унісон зі своїми сусідами – Благодатнівською добровільною пожежною командою.
Читайте також: Партнерство між громадами: молодь Ірклієва завітала в гості до золотоніського “АртПростору” [ФОТО]




