На пішохідній зоні біля амбулаторії поклали новий асфальт [ФОТО]
У Золотоноші дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» завершують капітальний ремонт тротуару від вулиці Замкова до ресторану «Зустріч», біля амбулаторії міської медицини №1. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.
Перед тим, як розпочати роботи, комунальники ПП «Базис плюс» провели санітарну обрізку дерев, які дуже розрослися. Через широку крону дерев туди не могла заїхати спецтехніка. Та й за правилами техніки безпеки не дозволено працювати в таких умовах.

Свіжоукладений асфальт радує око пішоходів, і їм відтепер не доведеться грузнути у болоті та калюжах, якими зазвичай вкривалася після дощів ця частина пішохідної зони.




